TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De singles die meedoen aan De dating quiz - de nieuwe show van Linda de Mol - gaan al direct een verbintenis met potentiële kandidaten aan. Eerst niet als lovers, maar als quizmaatjes. Voorafgaand aan de show hebben de zes vrijgezellen een echte blind date van een uur. Ze weten dan nog niet aan wie het programma hen koppelt voor de kennisquiz.
Hierin gaan ze in drie duo’s de strijd met elkaar aan. Pas wanneer het eerste duo afvalt, mogen de andere koppels elkaar dertig seconden zien. Daarin moeten ze beslissen of ze samen blijven spelen. Het finale-stel dat apart verder wil gaan, moet het tegen elkaar opnemen. “Het is een quiz waarin je niet alleen geld kan winnen, maar misschien ook wel de liefde van je leven”, vertelde Linda de Mol in Shownieuws.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven