TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het allerlaatste uur van De dansmarathon is eindelijk ingegaan. De overgebleven koppels hebben inmiddels 49 uur aan een stuk gedanst, een paar korte pauzes niet meegerekend, en zoals in veel gevallen wegen de laatste loodjes altijd het zwaarst. Maar intussen lonkt de hoofdprijs van 100.000 euro.
Wie er ook wint, alle dansers zullen sowieso blij zijn dat het oorspronkelijke plan niet is doorgezet. In 2012 speelde bedenker John de Mol al met het idee om een danswedstrijd van zo'n zeventig uur uit te zenden. Inspiratie haalde hij uit They Shoot Horses, Don't They? uit 1969. De film draait om een dansmarathon tijdens de Grote Depressie in de jaren 30. Daar putten de deelnemers zich uit voor een prijs van 1500 dollar, een groot bedrag voor die tijd.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II
20:16Nieuw seizoen van De Roelvinkjes in de maak