TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een klassiek geschil in De rijdende rechter. Om op hun eigen land te komen, moeten de heer Meestringa en mevrouw Bethlehem met de tractor over het terrein van de heer Robben. Dit doen ze al jaren en het heeft nog nooit problemen opgeleverd. Maar nu eigenaar Robben er een huis voor zijn kleinzoon op wil bouwen, weigert hij hen toegang. Er is volgens hem namelijk geen sprake van recht van overpad. Bovendien ziet hij die grote landmachines liever gaan dan komen.
Door de juridische kwestie zitten Meestringa en Bethlehem in zak en as. Hoe komen ze dan op hun land? Ze schakelen de hulp in van de rijdende rechter. Mr. John Reid gaat naar Donkerbroek om te kijken hoe de vork precies in de steel zit. Zit er nu wel of niet een recht van overpad op de grond van Robben?
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los