TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de gezellige binnenstad van Zwolle wacht motorboot Pollux op z’n vierde tochtje door Nederland waterland. Ditmaal is Kampen de eindbestemming; voor Janny alle reden om zich te verdiepen in de geschiedenis van de Hanzesteden.
André stuurt de boot de stad uit om aan te leggen in een weiland voor een potje klootschieten. Is het duo bedreven in dit volksspel met lood verzwaarde ballen? Het fraaie Hasselt is de overnachtingsplek - altijd leuk, zo’n plaatsje vol bruggetjes, grachten en sluizen. De volgende dag bezoeken ze Zwartsluis, waar de boswachter een vogelspotavontuur in petto heeft.
Als ze aanmeren in Kampen zit deze reeks van Denkend aan Holland erop. Maar de twee zijn sneller terug dan verwacht: ze varen komende winter de route van de Elfstedentocht.
Ook zondag extra uitzending Pauw & De Wit
11:04Linda de Mol over nieuw seizoen In de Ring: 'Dit zal mij niet nog een keer gebeuren'
10:33Klaas uit Winter Vol Liefde geeft update na lelijke val: 'Herstel gaat niet goed'
10:21Molloten nog niet te spreken MolTalk vóór Wie is de Mol?: 'Nul toegevoegde waarde'
08:43De TV van gisteren: zelfs tegenover Wie is de Mol? is Gerard Joling niet klein te krijgen