TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De moeder van de 28-jarige Tamara werkte ooit als gezelschapsdame. Dat is de reden dat Tamara de hulp inroept van DNA onbekend. Ze twijfelt namelijk of haar vader wel haar biologische vader is. Mocht blijken dat ze niet zijn dochter is, dan zou het misschien een vroegere klant van haar moeder kunnen zijn. Ook de 68-jarige Kees wil eindelijk zekerheid over zijn biologische vader. Is dat wel de man door wie hij is opgevoed?
Presentator Dionne Stax vertelde vorig jaar in een interview dat het programma bij haar past omdat ze nieuwsgierig is naar wat mensen drijft en van ze wil leren. “Dat is bij DNA onbekend zeker aan de orde: ik wil bijvoorbeeld begrijpen waarom mensen pas als ze ouder zijn willen weten of ze familie zijn of niet. Wat zit daarachter?”
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur