TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De moeder van de 28-jarige Tamara werkte ooit als gezelschapsdame. Dat is de reden dat Tamara de hulp inroept van DNA onbekend. Ze twijfelt namelijk of haar vader wel haar biologische vader is. Mocht blijken dat ze niet zijn dochter is, dan zou het misschien een vroegere klant van haar moeder kunnen zijn. Ook de 68-jarige Kees wil eindelijk zekerheid over zijn biologische vader. Is dat wel de man door wie hij is opgevoed?
Presentator Dionne Stax vertelde vorig jaar in een interview dat het programma bij haar past omdat ze nieuwsgierig is naar wat mensen drijft en van ze wil leren. “Dat is bij DNA onbekend zeker aan de orde: ik wil bijvoorbeeld begrijpen waarom mensen pas als ze ouder zijn willen weten of ze familie zijn of niet. Wat zit daarachter?”
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht