TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het gelovige gezin Van Aalst uit Hendrik Ido Ambacht is in maart vertrokken naar het wintersportdorpje Matrei in Oostenrijk. Het is vooral de droom van Ron, oud-elektricien en ICT-er. Hij wilde eigenlijk van kinds af aan naar Canada, maar dat vond Petra veel te ver dus zijn ze uitgekomen op Oostenrijk. Ze hebben een oud Gasthaus gekocht en willen daar een B&B van maken.
Maar de eenzaamheid valt Petra en de kinderen Benjamin (9) en Jesse (10) enorm tegen. Het is een nogal gesloten gemeenschap en je komt er niet zo maar tussen. Daarnaast valt ook het aantal gasten in de zomer behoorlijk tegen, alle hoop is dus gevestigd op een goed winterseizoen. Ron wil nooit meer terug, maar spreekt nog steeds maar drie woorden Duits. Petra en de jongens missen Nederland nog steeds.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)