TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Familie en vrienden, lekker eten, een warm bad, Netflix; er is genoeg dat de deelnemers aan Expeditie Robinson kunnen missen tijdens hun verblijf in Kroatië. De kandidaten die eerder aan het survivalprogramma meededen, kunnen daar over meepraten.
Zo miste 2019-winnaar Hugo Kennis vooral frisse groenten én knoflook. “Deze smaakmaker gebruik ik eigenlijk iedere dag, dus daar had ik best wel moeite mee. Ik heb er nog naar gezocht maar helaas pas op het laatst gevonden”, zegt de tv-kok op de website van 24Kitchen. Sieneke - die onlangs afviel - vertelt in het AD dat ze het vooral moeilijk vond om geen controle over haar thuissituatie te hebben. “Ik heb twee weken lang alles moeten laten gebeuren zonder contact te hebben, terwijl ik normaal van alles regel.”
Of en wat de kandidaten van dit huidige seizoen dan ook missen, één ding staat vast: ze moeten nog even doorzetten. De samensmelting staat namelijk voor de deur. Ook dit jaar zijn ze er weer allemaal op gebrand om die te halen. Maar voor wie is dat ook weggelegd? Met een afvallerseiland dat overloopt van de mensen, zullen er genoeg deelnemers buiten de boot vallen. Althans, figuurlijk dan.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij