TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het tweede en laatste deel van Genderquake, een realityserie waarin elf jongeren samen in een huis zitten en openhartig met elkaar praten. Het merendeel van de jongeren is transgender en ervaart in het dagelijks leven hoeveel moeite andere mensen daarmee hebben.
Filomena is geen transgender, en voordat ze het huis binnen stapte dacht ook zij heel traditioneel over seksualiteit en geslacht. Dat verandert na een aantal emotionele gesprekken met haar medebewoners. “Volgens mij heb ik nog nooit zo veel gehuild”, zegt de datingexpert op platform Extra.ie. “Mensen spraken heel open met elkaar over hun onzekerheden en gebreken.” Naast de zware gesprekken is er in het huis ook tijd voor ontspanning. “Het was erg leuk. We hebben ook veel gedronken en gefeest.”
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door