TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het tweede en laatste deel van Genderquake, een realityserie waarin elf jongeren samen in een huis zitten en openhartig met elkaar praten. Het merendeel van de jongeren is transgender en ervaart in het dagelijks leven hoeveel moeite andere mensen daarmee hebben.
Filomena is geen transgender, en voordat ze het huis binnen stapte dacht ook zij heel traditioneel over seksualiteit en geslacht. Dat verandert na een aantal emotionele gesprekken met haar medebewoners. “Volgens mij heb ik nog nooit zo veel gehuild”, zegt de datingexpert op platform Extra.ie. “Mensen spraken heel open met elkaar over hun onzekerheden en gebreken.” Naast de zware gesprekken is er in het huis ook tijd voor ontspanning. “Het was erg leuk. We hebben ook veel gedronken en gefeest.”
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Hunted, De Hanslers: Van de piste naar de playa, Marauders
12:33Kijkers De Hanslers gaan volgens mama Monique in seizoensslot 'de waarheid' zien
11:31Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer