TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
RTL 4 heeft dit seizoen van Het perfecte plaatje tot avondvullend programma gemaakt. Dit betekent dat ook de finale over twee weken is uitgesmeerd. Van de drie hobbyfotografen die de vorige week de finale betraden, zijn er nu nog twee over: Stefano Keizers en Bibi Breijman. Tot haar eigen verdriet moest Janny van der Heijden het programma vlak voor de finish verlaten.
De jury, bestaande uit William Rutten en Cynthia Boll, wil dat de finalisten vanavond weer verder gaan eilandhoppen voor een fotoreeks over de unieke sfeer van het gebied. Het eerste deel van de finale eindigde op Vlieland waar één finalist afviel. De duostrijd tussen Bibi en Stefano gaat door op Terschelling waar ze een markante eilandbewoner moeten vinden en portretteren. Tot slot wacht een landschapsfoto op Ameland. De winnaar van het vijfde seizoen mag een fotoshoot schieten voor National Geographic Magazine.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)