TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruim drie jaar duurde de theatertournee van de voorstelling Adem in, adem uit van Jochem Myjer. Vorig jaar sloot de cabaretier de reeks af met zijn honderdste voorstelling, die plaatsvond in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam. In Het uur van de wolf: Jochem Myjer - Nog eentje dan brengt filmmaker Suzanne Raes in beeld hoe Myjer toeleefde naar die laatste show; een 'uitputtingsslag waar alles voor moest wijken', vermeldt het persbericht.
De populaire, hyperactieve Myjer staat bekend om zijn energieke manier van doen. Te zien is hoe hij zichzelf hélemaal geeft tijdens zijn voorstellingen, maar ook wat een wissel dit trekt op hemzelf en zijn gezin. "Deze docu is zo kwetsbaar dat ik er zelf bijna niet naar kan kijken", aldus Myjer zelf op zijn Facebookpagina.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'