TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruim drie jaar duurde de theatertournee van de voorstelling Adem in, adem uit van Jochem Myjer. Vorig jaar sloot de cabaretier de reeks af met zijn honderdste voorstelling, die plaatsvond in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam. In Het uur van de wolf: Jochem Myjer - Nog eentje dan brengt filmmaker Suzanne Raes in beeld hoe Myjer toeleefde naar die laatste show; een 'uitputtingsslag waar alles voor moest wijken', vermeldt het persbericht.
De populaire, hyperactieve Myjer staat bekend om zijn energieke manier van doen. Te zien is hoe hij zichzelf hélemaal geeft tijdens zijn voorstellingen, maar ook wat een wissel dit trekt op hemzelf en zijn gezin. "Deze docu is zo kwetsbaar dat ik er zelf bijna niet naar kan kijken", aldus Myjer zelf op zijn Facebookpagina.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Peter Gillis en Frank Lammers doen opvallende onthulling over einde Massa is Kassa: 'Nooit officieel gezegd'
15:02De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?