TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ruim drie jaar duurde de theatertournee van de voorstelling Adem in, adem uit van Jochem Myjer. Vorig jaar sloot de cabaretier de reeks af met zijn honderdste voorstelling, die plaatsvond in Koninklijk Theater Carré in Amsterdam. In Het uur van de wolf: Jochem Myjer - Nog eentje dan brengt filmmaker Suzanne Raes in beeld hoe Myjer toeleefde naar die laatste show; een 'uitputtingsslag waar alles voor moest wijken', vermeldt het persbericht.
De populaire, hyperactieve Myjer staat bekend om zijn energieke manier van doen. Te zien is hoe hij zichzelf hélemaal geeft tijdens zijn voorstellingen, maar ook wat een wissel dit trekt op hemzelf en zijn gezin. "Deze docu is zo kwetsbaar dat ik er zelf bijna niet naar kan kijken", aldus Myjer zelf op zijn Facebookpagina.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie
10:26De eerste beelden van de veelbelovende Nederlandse dramaserie BASTA zijn er eindelijk!