TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Hoewel er een einde komt aan Hij is een zij, zijn nog niet alle transitieprocessen voltooid. Nanoah wil bijvoorbeeld opnieuw onder het mes, nadat een hersteloperatie aan haar borstkas niet het gewenste resultaat heeft gebracht. Bij Finn is het ook allerminst zeker of alles goed gaat. Zijn penisoperatie brengt complicaties met zich mee, waardoor zijn droom om staand te kunnen plassen misschien niet uitkomt.
Ilona ondervindt vooral mentaal de vervelende gevolgen van haar wens om vrouw te worden. Ze krijgt zo veel negatief commentaar op haar nieuwe uiterlijk, dat ze een drastisch besluit neemt over haar toekomst. Na dit slot van de reguliere serie volgt een week later een special. Hierin gaat Jan Kooijman met Anne mee naar een Belgische transgenderkliniek.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De 6 beste programma's om deze week te streamen
14:45'Bert' eert 'Ernie' in rouwadvertentie na overlijden Wim T. Schippers: 'Wat hadden we het fijn'
13:45Rafael van der Vaart zaterdag weer bij NOS WK Avond na 'heel veel spijt' van opmerking
13:11Vervolg van Ferry Doedens-docu op komst?
11:07RTL past avondprogrammering aan: LUBACH moet wijken voor Renze