TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ze weten goed te combineren, muren op te fleuren met leuke kleuren en precies de goede accessoires uit te zoeken: de Nederlandse en Vlaamse deelnemers aan het nieuwe programma Interieurtalent gezocht met vtwonen. De komende weken nemen ze het tegen elkaar op om uit te maken wie het meeste stylingtalent heeft.
Samantha uit Haarlem en Sam uit Hasselt bijten het spits af. Zij krijgen de opdracht om voor bekenden een functionele werkplek in te richten. En in de stylingboxen creëren ze een feestelijke eetkamer. Samantha vertelt op de vtwonen-site dat ze regelmatig bij de kringloopwinkel komt. “En past het niet bij mijn interieur, dan verf ik het gewoon.” Sam mixt stijlen graag met elkaar. “Maar mijn voorkeur gaat uit naar natuurlijke materialen met veel planten.”
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond