TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De legogekte gaat nog even door bij RTL 4. Na een succesvol tweede seizoen en de onlangs verschenen kinderspecial komt de zender nu met Lego masters Australië.
Een jaar voordat de bouwstrijd Nederland en Vlaanderen bereikte, beleefde die down-under al zijn debuut. De komende weken is hier de tweede serie uit 2019 te zien, met acht kandidatenduo's en komiek Hamish Blake als presentator. Ryan McNaught, die op zijn vijfde al zijn eerste bouwwedstrijd won, is brickmaster.
De Nederlands-Vlaamse variant heeft inspiratie opgedaan bij de Australiërs, want de vaste kijker zal veel opdrachten herkennen. Ook deze deelnemers bouwen een zo hoog mogelijk toren, een 3D-kunstwerk en een bouwwerk in Star Wars-thema. Ze beginnen met een eigen fantasiewereld.
Partnerbijdrage
Renze: Donny Roelvink krijgt met felle Olcay Gulsen te maken
10:25Vanaf deze datum is Bert & Breakfast op televisie te zien
09:46Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Heel Holland Bakt begint
08:15Bartho Braat staat open voor comeback in GTST: 'Zou het best leuk vinden'
07:49De TV van gisteren: Renze, De Hanslers en Strijders vallen tegen op Mega Maandag