TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De legogekte gaat nog even door bij RTL 4. Na een succesvol tweede seizoen en de onlangs verschenen kinderspecial komt de zender nu met Lego masters Australië.
Een jaar voordat de bouwstrijd Nederland en Vlaanderen bereikte, beleefde die down-under al zijn debuut. De komende weken is hier de tweede serie uit 2019 te zien, met acht kandidatenduo's en komiek Hamish Blake als presentator. Ryan McNaught, die op zijn vijfde al zijn eerste bouwwedstrijd won, is brickmaster.
De Nederlands-Vlaamse variant heeft inspiratie opgedaan bij de Australiërs, want de vaste kijker zal veel opdrachten herkennen. Ook deze deelnemers bouwen een zo hoog mogelijk toren, een 3D-kunstwerk en een bouwwerk in Star Wars-thema. Ze beginnen met een eigen fantasiewereld.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is