TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voor de behandeling van een psychiatrisch probleem moeten artsen eerst een diagnose stellen. Het label dat de patiënt krijgt, bepaalt de volgende stappen. In de tweede aflevering van Tygo in de psychiatrie praat Tygo Gernandt met Jason en Jeroen. Verkeerde diagnoses en de bijbehorende behandeling laten bij hen littekens achter.
Jeroen leeft op zijn 37e van paniekaanval naar paniekaanval, hij raakte door het gebruik van verkeerde medicatie zijn leven kwijt. De 21-jarige Jason kan na tien jaar verkeerde diagnoses de werkelijkheid niet meer van de fantasiewereld onderscheiden. Tygo is geschrokken van wat hij in zijn maand in de psychiatrie tegenkwam. En het kan iedereen overkomen. Een eng idee, want één op de vijf mensen krijgt te maken met psychische klachten.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence
20:44Wanneer is de nieuwe RTL 4-spelshow Hitster op tv te zien?
18:50Kijk hier de gouden race van Jutta Leerdam op de 1.000 meter terug
18:45Geweldig! Jutta Leerdam pakt goud én Olympisch record op de 1.000 meter
14:43Dinsdag is er geen nieuwe aflevering van Bed & Breakfast en dit is waarom