TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voor de behandeling van een psychiatrisch probleem moeten artsen eerst een diagnose stellen. Het label dat de patiënt krijgt, bepaalt de volgende stappen. In de tweede aflevering van Tygo in de psychiatrie praat Tygo Gernandt met Jason en Jeroen. Verkeerde diagnoses en de bijbehorende behandeling laten bij hen littekens achter.
Jeroen leeft op zijn 37e van paniekaanval naar paniekaanval, hij raakte door het gebruik van verkeerde medicatie zijn leven kwijt. De 21-jarige Jason kan na tien jaar verkeerde diagnoses de werkelijkheid niet meer van de fantasiewereld onderscheiden. Tygo is geschrokken van wat hij in zijn maand in de psychiatrie tegenkwam. En het kan iedereen overkomen. Een eng idee, want één op de vijf mensen krijgt te maken met psychische klachten.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?