TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederland staat vandaag stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog en de oorlogssituaties daarna. De uitzending van Nationale herdenking 2021 begint met een bijeenkomst in de Amsterdamse Nieuwe Kerk. Hier houdt schrijfster Roxane van Iperen de 4 mei-voordracht. Ook zingt sopraan Laetitia Gerards een lied met begeleiding van enkele leden van het Metropole Orkest.
Rond 19.50 uur komen er beelden van de kranslegging bij het Nationaal Monument op de Dam. Daarna volgen twee minuten stilte en houdt André van Duin (Rotterdam, 1947) een toespraak. De oorlog speelde een belangrijke rol in zijn jonge jaren. Hij groeide op tussen de puinhopen van de platgebombardeerde havenstad. Zijn vader werd tijdens de oorlog tewerkgesteld, en daarover werd niet gesproken.
Als je geen moment wil missen van de Premier League Darts 2026 vanuit Ahoy in Rotterdam dan is er goed nieuws, want het spektakel is gewoon te volgen op televisie!
Anouk briest in De Bondgenoten: 'Ik haat dat wijf'
12:00Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
11:31Nieuw seizoen van Love Island wordt VIP-editie
10:31Pauw & De Wit gemist? Angela de Jong houdt wrange smaak over Marco Borsato
10:00Art Rooijakkers over Survive Your Family: 'Het is een mix van Expeditie Robinson en Rooijakkers over de Vloer'