TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederland staat vandaag stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog en de oorlogssituaties daarna. De uitzending van Nationale herdenking 2021 begint met een bijeenkomst in de Amsterdamse Nieuwe Kerk. Hier houdt schrijfster Roxane van Iperen de 4 mei-voordracht. Ook zingt sopraan Laetitia Gerards een lied met begeleiding van enkele leden van het Metropole Orkest.
Rond 19.50 uur komen er beelden van de kranslegging bij het Nationaal Monument op de Dam. Daarna volgen twee minuten stilte en houdt André van Duin (Rotterdam, 1947) een toespraak. De oorlog speelde een belangrijke rol in zijn jonge jaren. Hij groeide op tussen de puinhopen van de platgebombardeerde havenstad. Zijn vader werd tijdens de oorlog tewerkgesteld, en daarover werd niet gesproken.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?