TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederland staat vandaag stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog en de oorlogssituaties daarna. De uitzending van Nationale herdenking 2021 begint met een bijeenkomst in de Amsterdamse Nieuwe Kerk. Hier houdt schrijfster Roxane van Iperen de 4 mei-voordracht. Ook zingt sopraan Laetitia Gerards een lied met begeleiding van enkele leden van het Metropole Orkest.
Rond 19.50 uur komen er beelden van de kranslegging bij het Nationaal Monument op de Dam. Daarna volgen twee minuten stilte en houdt André van Duin (Rotterdam, 1947) een toespraak. De oorlog speelde een belangrijke rol in zijn jonge jaren. Hij groeide op tussen de puinhopen van de platgebombardeerde havenstad. Zijn vader werd tijdens de oorlog tewerkgesteld, en daarover werd niet gesproken.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk
09:54Will Koopman hint op nieuwe Oogappels-film
09:28De TV van gisteren: België plaatst zich met een beetje geluk wél voor de achtste finales op het WK Voetbal 2026
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten