TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederland staat vandaag stil bij de slachtoffers van de Tweede Wereldoorlog en de oorlogssituaties daarna. De uitzending van Nationale herdenking 2021 begint met een bijeenkomst in de Amsterdamse Nieuwe Kerk. Hier houdt schrijfster Roxane van Iperen de 4 mei-voordracht. Ook zingt sopraan Laetitia Gerards een lied met begeleiding van enkele leden van het Metropole Orkest.
Rond 19.50 uur komen er beelden van de kranslegging bij het Nationaal Monument op de Dam. Daarna volgen twee minuten stilte en houdt André van Duin (Rotterdam, 1947) een toespraak. De oorlog speelde een belangrijke rol in zijn jonge jaren. Hij groeide op tussen de puinhopen van de platgebombardeerde havenstad. Zijn vader werd tijdens de oorlog tewerkgesteld, en daarover werd niet gesproken.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Tobias Camman deelt emotionele post na laagste cijfer ooit in Het Perfecte Plaatje op Reis
11:13Beau vertrekt, maar Anouk blijft: kijkers De Bondgenoten gaan los
10:19Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen