TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Er liggen naar schatting drie miljoen scheepswrakken in de oceanen, van tienduizend jaar oude kano's tot moderne containerschepen. De nieuwe documentaireserie Ocean Wreck Investigation kijkt mee met duikers, onderzoekers en archeologen die de verhalen achter deze wrakken proberen te ontrafelen.
De eerste aflevering neemt een kijkje bij drie gezonken Duitse onderzeeërs uit de Tweede Wereldoorlog. Maritiem archeoloog Innes McCartney vertelt hoe de UC-66 als eerste Duitse duikboot door een vliegtuig tot zinken werd gebracht, terwijl de U-87 verging in een confrontatie met Canadese oorlogsschepen. Dankzij een rubbercoating was de U-480 bijna onzichtbaar voor sonar, maar het hielp niet tegen zeemijnen. Het schip zonk in 1945 voor de kust van het eiland Wight.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'