TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Jeroen Pauw keert eenmalig weer terug naar de talkshowtafel van Op1. Vanaf 20:40 presenteert hij er een extra uitzending naar aanleiding van de moord op Peter R. de Vries. Te gast zijn onder meer rechtbankverslaggever van de Telegraaf Saskia Belleman, strafrechtadvocaten Peter Plasman en Gerald Roethof, Officier van Justitie Wouter Bos, broer van de vermoorde Alex Wiegmink, Peter Wiegmink en beveiligingsexpert Rico Briedjal.
Na deze aflevering schakelt Op1 live met de plaats Hoensbroek waarvandaan Jort Kelder en Maaike Timmerman namens WNL een special maken over de heftige overstromingen in Limburg. Aan het woord komen Limburgers die alles kwijt zijn aan het water, burgemeesters van de getroffen gebieden en een woordvoerder van defensie, over de gigantische reddingsoperaties van de afgelopen uren.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los