TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Zelf paella maken is heel eenvoudig met al die pakjes paellarijst uit de supermarkt. Keuringsdienst van waarde vraagt zich af of dit wel dezelfde rijst is die Spanjaarden gebruiken voor hun nationale gerecht. De presentatoren gaan op onderzoek uit. Paella komt oorspronkelijk uit Valencia, waar er bij voorkeur konijn en slakken in gaan. Dat is dus heel iets anders dan de zeevruchtenversie die vooral in kustplaatsen op het menu staat.
Over de naam van het gerecht gaan er vele verhalen, al wordt inmiddels aangenomen dat ‘paella’ afstamt van ‘patella’, het Latijnse woord voor ‘pan’. Maar het zou ook zomaar een samensmelting kunnen zijn van ‘para ella’ oftewel ‘voor haar’, verwijzend naar de mannen die vroeger één keer per jaar het gerecht voor hun vrouw maakten.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy