TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rob de Nijs nam op 21 november afscheid van zijn trouwe publiek. In de aanloop naar dat afscheidsconcert maakte Eric Goens een intiem portret van de zanger. Maandagavond is het eerste deel van het tweeluik te zien.
Enkele jaren geleden werd er Parkinson bij Rob de Nijs vastgesteld. Nu moet Rob noodgedwongen afscheid nemen van het podium en dat valt hem zwaar. In de documentaire Rob de Nijs – Voor het laatst zien we hoe de zanger samen met zijn geliefden en muzikanten er alles aan om zijn fans nog één keer te betoveren.
Met megahits als Het werd zomer, Zondag en Banger Hart zit Rob de Nijs in ons muzikale geheugen gegrift. In de documentaire blikt hij ook terug op zijn carrière, die om en nabij zestig jaar duurde. Rob de Nijs – Voor het laatst is een verhaal over een opwindend leven in de muziek, waardig afscheid nemen en de schoonheid van kwetsbaarheid.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij