TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rob de Nijs nam op 21 november afscheid van zijn trouwe publiek. In de aanloop naar dat afscheidsconcert maakte Eric Goens een intiem portret van de zanger. Maandagavond is het eerste deel van het tweeluik te zien.
Enkele jaren geleden werd er Parkinson bij Rob de Nijs vastgesteld. Nu moet Rob noodgedwongen afscheid nemen van het podium en dat valt hem zwaar. In de documentaire Rob de Nijs – Voor het laatst zien we hoe de zanger samen met zijn geliefden en muzikanten er alles aan om zijn fans nog één keer te betoveren.
Met megahits als Het werd zomer, Zondag en Banger Hart zit Rob de Nijs in ons muzikale geheugen gegrift. In de documentaire blikt hij ook terug op zijn carrière, die om en nabij zestig jaar duurde. Rob de Nijs – Voor het laatst is een verhaal over een opwindend leven in de muziek, waardig afscheid nemen en de schoonheid van kwetsbaarheid.
De TV van gisteren: Dramatisch lage start Got Talent met Vlaamse talenten
08:52Zien: hereniging Patricia Paay en Adam Curry na vijftien jaar: 'Who's counting?'
08:42Jack van Gelder (75) open over vertrek bij De oranjezondag: ‘Ik ben gewoon gecanceld’
08:37B&B vol liefde-Sabina over snelle exit bij Fred: ‘Hij wilde gewoon de hele tijd aan me zitten’
08:33Diego González-Clark laat zoon Sem acteerdebuut maken in GTST