TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rob de Nijs nam op 21 november afscheid van zijn trouwe publiek. In de aanloop naar dat afscheidsconcert maakte Eric Goens een intiem portret van de zanger. Maandagavond is het eerste deel van het tweeluik te zien.
Enkele jaren geleden werd er Parkinson bij Rob de Nijs vastgesteld. Nu moet Rob noodgedwongen afscheid nemen van het podium en dat valt hem zwaar. In de documentaire Rob de Nijs – Voor het laatst zien we hoe de zanger samen met zijn geliefden en muzikanten er alles aan om zijn fans nog één keer te betoveren.
Met megahits als Het werd zomer, Zondag en Banger Hart zit Rob de Nijs in ons muzikale geheugen gegrift. In de documentaire blikt hij ook terug op zijn carrière, die om en nabij zestig jaar duurde. Rob de Nijs – Voor het laatst is een verhaal over een opwindend leven in de muziek, waardig afscheid nemen en de schoonheid van kwetsbaarheid.
Mindf*ck keert terug: nieuw seizoen en feestdagenspecial in de maak
12:51'Uiengate' zorgt voor kijkcijferexplosie: realityserie De Hanslers houdt Nederland bezig
12:38B&B Vol Liefde-Eveline is not amused over actie Bart: 'Dit vind ik K.'
12:12Huub Stapel heeft 'gezonde spanning' voor première van Amsterdamned II
11:28Geïrriteerde Monique in De Hanslers: 'Je bent toch een vent, geen mietje'