TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Rob de Nijs nam op 21 november afscheid van zijn trouwe publiek. In de aanloop naar dat afscheidsconcert maakte Eric Goens een intiem portret van de zanger. Maandagavond is het eerste deel van het tweeluik te zien.
Enkele jaren geleden werd er Parkinson bij Rob de Nijs vastgesteld. Nu moet Rob noodgedwongen afscheid nemen van het podium en dat valt hem zwaar. In de documentaire Rob de Nijs – Voor het laatst zien we hoe de zanger samen met zijn geliefden en muzikanten er alles aan om zijn fans nog één keer te betoveren.
Met megahits als Het werd zomer, Zondag en Banger Hart zit Rob de Nijs in ons muzikale geheugen gegrift. In de documentaire blikt hij ook terug op zijn carrière, die om en nabij zestig jaar duurde. Rob de Nijs – Voor het laatst is een verhaal over een opwindend leven in de muziek, waardig afscheid nemen en de schoonheid van kwetsbaarheid.
Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'