TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Salah Abdeslam werd tot twintig jaar cel veroordeeld voor zijn aandeel in de terreuraanslagen van Parijs in november 2015. Hij was lang voortvluchtig, maar toen de politie hem uiteindelijk in de Brusselse wijk Molenbeek arresteerde, waren de aanslagen nog niet voorbij. Vier dagen later, op 22 maart 2016, sloegen in de Belgische hoofdstad zelfmoordterroristen toe op vliegveld Zaventem en metrostation Maalbeek.
In Salah is aan de hand van gesprekken met ooggetuigen en niet eerder vertoonde beelden de nasleep te zien van deze aanvallen, waarbij 35 doden en 270 gewonden vielen. Abdeslam zat wekenlang ondergedoken bij de mannen die de aanslag voorbereidden. Politieagent Patrik Asselman was als een van de eersten ter plaatse en blikt terug op deze dramatische dag.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:31Dit is de startdatum van het tweede seizoen van De Hanslers
20:10Dit zijn de acht eigenaren van het zesde seizoen van B&B Vol Liefde
19:57Dit is de cast van de nieuwe Baantjer-serie
16:37Vriend van veelbesproken Anouk uit De Bondgenoten laat via Mercedes van zich horen