TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het Songfestival is Tijd voor MAX ook niet ontgaan. Net als De vooravond en Op1 is de MAX-talkshow de komende zes dagen te vinden in gaststad Rotterdam. Martine van Os en Sybrand Niessen ontvangen gasten en artiesten die allemaal een connectie hebben met het festival en dit alles tegen het decor van de ss Rotterdam, het imposante en voormalige vlaggenschip van de Holland-Amerika-Lijn.
Esther Hart doet tussendoor verslag van activiteiten in de buurt. Sinds de zangeres in 2003 de dertiende plek behaalde, zit het festival voor altijd in haar hart. Zo was ze zelf dit jaar ook onderdeel van een activiteit. De oud-deelnemer zat in de jury van het Jong Roffa Songfestival, de zoektocht naar het beste liedje onder Rotterdamse basisschoolleerlingen.
Greetje Hakvoort geeft update na relatiebreuk
14:34Linda de Mol werkt aan geheimzinnig nieuw tv-programma: 'Heel leuk idee'
10:57Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Love Island VIPS
10:28Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt