TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In 2005 riepen de VN 27 januari uit tot Holocaust Memorial Day. In Nederland vindt deze herdenking plaats op de laatste zondag van januari, dit jaar ook op de 27e. De NOS Nationale Holocaustherdenking komt live vanuit Amsterdam, waar een stille tocht naar het Wertheimpark trekt. Onder de aanwezigen bevinden zich onder anderen minister-president Rutte en hoogwaardigheidsbekleders uit binnen- en buitenland.
Bij het Spiegelmonument (met de tekst 'Nooit meer Auschwitz') houden burgemeester Femke Halsema, Jacques Grishaver (voorzitter van het Nederlands Auschwitz Comité) en Gerdi Verbeet (voorzitter van het Nationaal Comité 4 en 5 mei) toespraken. Presentator Rob Trip praat in deze uitzending met Onno Hoes over zijn Joodse achtergrond en zijn bezoek aan Auschwitz.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij