TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In 2005 riepen de VN 27 januari uit tot Holocaust Memorial Day. In Nederland vindt deze herdenking plaats op de laatste zondag van januari, dit jaar ook op de 27e. De NOS Nationale Holocaustherdenking komt live vanuit Amsterdam, waar een stille tocht naar het Wertheimpark trekt. Onder de aanwezigen bevinden zich onder anderen minister-president Rutte en hoogwaardigheidsbekleders uit binnen- en buitenland.
Bij het Spiegelmonument (met de tekst 'Nooit meer Auschwitz') houden burgemeester Femke Halsema, Jacques Grishaver (voorzitter van het Nederlands Auschwitz Comité) en Gerdi Verbeet (voorzitter van het Nationaal Comité 4 en 5 mei) toespraken. Presentator Rob Trip praat in deze uitzending met Onno Hoes over zijn Joodse achtergrond en zijn bezoek aan Auschwitz.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag