TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Geen stampvolle kroeg waarin presentator Matthijs van Nieuwkerk zich een weg baant door het publiek, dit jaar in Top 2000 a gogo. Muziekkenner Leo Blokhuis, die steevast van de partij is om de kijker van achtergrondinformatie te voorzien, lichtte het toe in een interview met het AD.
Zo zei hij: "Wij moeten onszelf dit jaar opnieuw uitvinden. Dat Top 2000 Café zal leeg zijn. We hebben zitten passen en meten, ik geloof dat we acht mensen publiek kwijt kunnen als we ons aan de anderhalve meter willen houden. Dat wordt sneu, dus vooralsnog gaan we uit van een leeg café, waarschijnlijk zelfs zonder de vaste barvrouw Monica, er valt niks te schenken." Gelukkig zijn andere vertrouwde elementen gebleven: videoclips, reportages en mooie verhalen over nummers uit de Top 2000.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'
08:43Albert Heijn Kerstreclame 2025: Jeroen van Koningsbrugge straalt twee keer
08:15De TV van gisteren: Sint brengt meerdere bezoekjes op Nederlandse tv
06:47Vanavond op TV: Protection, De bondgenoten, The Help
06:00Advent dag 6 | Leef mee met de kandidaten van Vals Spel op Videoland