TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een bodebus was in de achttiende eeuw al waardevol, maar wat brengt het postattribuut tegenwoordig op? De eigenaar van een exemplaar legt in Tussen kunst en kitsch de vraag voor aan Emiel Aardewerk. Vroeger diende de bodebus als ticket voor een gratis reis met een postkoets of trekschuit. Zo kon de postbode die in dienst was van een stad of belangrijk persoon het hele land door om brieven te bezorgen.
Vanuit Museum de Pont in Tilburg taxeert ook Tom Angevaren. De antiquair bestudeert een juwelenkistje met gegraveerde parelmoeren medaillons. Het roept allerlei vragen op. Is het een huwelijkskistje? En zijn de medaillons het werk van een volgeling van de beroemde parelmoersnijder Cornelis Bellekin? Verder op tafel: een signaalhoorn, gemaakt van een olifantstand.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?