TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ivo Niehe eindigt dit seizoen van de TV show met ondernemer Frits van Eerd. Dankzij zijn vader, Jumbo-oprichter Karel van Eerd, kunnen mensen al jaren boodschappen doen bij de gele supermarktketen. In 2009, een half jaar nadat Frits het stokje overneemt, wordt de Jumbo-telg al uitgeroepen tot Topman van het Jaar.
De jury noemt hem een ‘rasondernemer’ die met beide benen op de grond is blijven staan. Het familiebedrijf groeit fors onder zijn bewind en sponsort inmiddels een succesvolle schaats- en wielerploeg en Max Verstappen en andere Nederlandse racetalenten. De Brabander is zelf ook een fervent racer. Drie jaar geleden kwam zijn grootste droom uit: met zijn eigen Racing Team Nederland de 24 uur van Le Mans rijden. Dat deed hij sindsdien elk jaar.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)