TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De makers van Typisch ... strijken neer aan het Veluwemeer, want in de nieuwe reeks is Harderwijk het middelpunt. Van monumenten en pittoreske straatjes tot een boulevard met strand: deze stad heeft het en daar zijn de inwoners trots op. In Typisch Harderwijk geven bijzondere Harderwijkers een inkijkje in hun leven. Zo verzorgt Agnes al jaren de zwanen op de Friesegracht.
In de eerste week gaat zij langs bij haar favoriete zwaan Puk, die ze als haar eigen kind beschouwt. Verder bereidt Kars zich voor op een dramatische metamorfose die zijn leven moet gaan veranderen. En ook Gerrit, een oude bekende uit Typisch Veluwe, is opnieuw van de partij. Hij is bezig met een spectaculair project. Dagenlang zit hij in zijn schuur te prutsen met legosteentjes.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'