TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Johnny de Mol moet eerst naar België om zijn gast uit deze aflevering van Waar is De Mol op te halen. In de kustplaats Knokke woont sterrenkok Sergio Herman samen met zijn vrouw Ellemieke Vermolen en hun kinderen. De nuchtere Zeeuw, eigenaar van vier toprestaurants, staat bekend als een harde werker. Tijd voor hem om even te ontspannen dus.
Herman probeert de laatste jaren wat meer te genieten, bijvoorbeeld van concerten, voetbalwedstrijden en kunst. Dat hij met De Mol mag gaan kamperen in de tuin van het prachtige Museum Voorlinden in Wassenaar, staat hem dus wel aan. Zijn vriend Dinand Woesthoff verrast hem met een kampvuuroptreden. In Amsterdam halen Johnny en Sergio tot slot een souvenirtje: een tatoeage bij tattookoning Henk Schiffmacher.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:28Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026
20:04Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi