TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat het de makers van Wie is de Mol? is gelukt om met een nieuw seizoen te komen, is een behoorlijke prestatie. Niettemin zal de vaste kijker van het programma één type opdracht moeten missen. Tot nu toe moesten de deelnemers toch wel een paar keer aan de slag met de inwoners van het land waar ze waren.
Vorig seizoen moesten ze bijvoorbeeld nietsvermoedende Toscanen onder valse voorwendselen naar een diner zien te krijgen en in 2014 liepen Tygo Gernandt en Jan-Willem Roodbeen op de Filipijnen nog mee in een processietocht. Dicht bij vreemde mensen komen kan inmiddels natuurlijk niet, en dat betekent meer actie in de wilde natuur en mysteries in vervallen kastelen. Gelukkig zijn beide in overvloed aanwezig in Tsjechië, het strijdtoneel van dit seizoen.
Wist je dat oud-deelnemers Patrick Martens speciaal voor TVgids.nl elke week een Wie is de Mol-vlog maakt? Je vindt zijn analyses hier terug.
Partnerbijdrage
Zien: Orgel Joke steelt de show in Vandaag Inside Oranje
09:11Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van de 100 dagen-serie met Nicolaas Veul te zien
07:46De TV van gisteren: Kijkers balen van wegvallen Nieuws van de Dag door Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Law & order: Special victims unit, Jaws
06:00Programma WK voetbal donderdag 18 juni