TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Dat het de makers van Wie is de Mol? is gelukt om met een nieuw seizoen te komen, is een behoorlijke prestatie. Niettemin zal de vaste kijker van het programma één type opdracht moeten missen. Tot nu toe moesten de deelnemers toch wel een paar keer aan de slag met de inwoners van het land waar ze waren.
Vorig seizoen moesten ze bijvoorbeeld nietsvermoedende Toscanen onder valse voorwendselen naar een diner zien te krijgen en in 2014 liepen Tygo Gernandt en Jan-Willem Roodbeen op de Filipijnen nog mee in een processietocht. Dicht bij vreemde mensen komen kan inmiddels natuurlijk niet, en dat betekent meer actie in de wilde natuur en mysteries in vervallen kastelen. Gelukkig zijn beide in overvloed aanwezig in Tsjechië, het strijdtoneel van dit seizoen.
Wist je dat oud-deelnemers Patrick Martens speciaal voor TVgids.nl elke week een Wie is de Mol-vlog maakt? Je vindt zijn analyses hier terug.
Beau neemt afscheid van RTL Tonight: 'Toch wel een beetje een bevrijding'
16:05Op deze datum zie je de registratie van Concert at Sea 2026
14:41Kaj Gorgels en Jessie Jazz Vuijk voor de tweede keer ouders geworden
14:27'Een Huis Vol pas eind van de zomer terug'
13:58Voor de startlichten uitgaan: Olav Mol en Jack Plooij blikken vooruit op elke GP