TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Met steeds minder afleveringen te gaan nadert de ontknoping van Wie is de Mol? Het zal een vreemde gewaarwording zijn voor de kandidaten, die thuis vanaf de bank zien hoe hun avonturen er na de montage uitzien. Niet minder raar zal het zijn voor de mensen uit hun directe omgeving die niet weten hoe de vork in de steel zit.
Dat merkte radio-dj Jan Willem Roodbeen afgelopen jaar ook. Hij maakt samen met Jeroen Kijk in de Vegte - de Mol van het jubileumseizoen - een dagelijks radioprogramma en kent hem dus erg goed. "Ik kijk er met een heel dubbel gevoel naar. Je denkt iemand heel goed te kennen, maar tegelijkertijd belazeren ze je waar je bijstaat", zei Roodbeen destijds in Moltalk. Hij was ervan overtuigd dat Jeroen de Mol was. Zijn instinct bleek te kloppen.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk