TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Met steeds minder afleveringen te gaan nadert de ontknoping van Wie is de Mol? Het zal een vreemde gewaarwording zijn voor de kandidaten, die thuis vanaf de bank zien hoe hun avonturen er na de montage uitzien. Niet minder raar zal het zijn voor de mensen uit hun directe omgeving die niet weten hoe de vork in de steel zit.
Dat merkte radio-dj Jan Willem Roodbeen afgelopen jaar ook. Hij maakt samen met Jeroen Kijk in de Vegte - de Mol van het jubileumseizoen - een dagelijks radioprogramma en kent hem dus erg goed. "Ik kijk er met een heel dubbel gevoel naar. Je denkt iemand heel goed te kennen, maar tegelijkertijd belazeren ze je waar je bijstaat", zei Roodbeen destijds in Moltalk. Hij was ervan overtuigd dat Jeroen de Mol was. Zijn instinct bleek te kloppen.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur