TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De eerste zomergast van het nieuwe seizoen is architect en Rijksbouwmeester Floris Alkemade. Presentatrice Janine Abbring praat drie uur met de zestigjarige ‘architect des konings’, die verantwoordelijk is voor de koninklijke paleizen en het overige rijksvastgoed. Zo begeleidde Alkemade de verbouwing van Huis ten Bosch, het woonpaleis van Koning Willem-Alexander, de restauratie van het Binnenhof en het Holocaust Namenmonument in Amsterdam. Hij werd in 2018 uitgeroepen tot architect van het jaar.
Voorafgaand aan Zomergasten zei hij dat deze uitnodiging voelt alsof je in je huis opeens een extra kamer ontdekt. “Je begint meteen te dromen, er komt een stroom van ideeën op gang. Ik hoop dat mijn avond een soort verlangen naar de toekomst kan opwekken.”
Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen
08:44De TV van gisteren: Gouden Televizier-Ring Gala blijft kijkcijferhit, maar levert fors in ten opzichte van vorig jaar
06:47Vanavond op TV: De Bauers, een nieuwe fase, Dokter Deen, 65
06:00Zo stream je het tweede seizoen van de streaming-editie van Wie Is de Mol? helemaal gratis