TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een moeilijke opdracht voor de zes overgebleven BN’ers in Het perfecte plaatje: maak een mooie actiefoto tijdens de grand prix motorcross op het TT Circuit in Assen. Het blijkt niet alleen lastig om de motoren op hoge snelheid scherp op beeld te krijgen, de locatie is ook nog eens uitermate gevaarlijk.
Presentator Tijl Beckand herinnert zich de opnames nog goed: “De TT van Assen was bijzonder, want niemand hield zich daar aan de veiligheidsvoorschriften. Dat ging nog bijna mis toen er een motorcoureur een ongeluk kreeg op de plek waar ze vlak daarvoor nog foto’s stonden te nemen. Die BN’ers trekken zich nergens iets van aan en op het einde gaven ze mij nog de schuld ook.” Als iedereen bekomen is van de schrik, moeten de kandidaten nog een zelfportret maken.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij