TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De schijnwerpers van Beste zangers zijn dit keer gericht op Miss Montreal, geboren als Sanne Hans (1984). Wulf, Tabitha, Stef Bos, Milow, Diggy Dex en Suzan & Freek brengen haar liedjes op eigen wijze ten gehore. En dat zijn er best wat, want Sanne heeft haar sporen in de muziekbusiness ruimschoots verdiend. Dat doet ze trouwens niet alleen; Miss Montreal is namelijk de naam van haar band. In 2008 scoorde de band met hun eerste single ‘Just a flirt’ direct een hit.
Meer lezen over Beste Zangers? Kijk dan hier!
Het nummer kwam op een elfde plaats in de Top 40. Het nummer ‘Hoe’, dat ze met Nielson opnam, werd in 2013 eveneens een hit. Sanne was verder jurylid in De beste singer-songwriter van Nederland en The voice of Holland. Ook had ze in 2016 haar eigen tv-programma: Lieve S-S-Sanne.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen
06:47Vanavond op TV: Kamp Waes, De Bevers, Men in Black 3
06:00Programma Olympische Winterspelen donderdag 12 februari