TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Vorig jaar februari werd Youp van 't Hek 65 jaar. Hoog tijd om eens terug te blikken op zijn beginjaren als cabaretier, dacht hij. Dat doet Youp in zijn recente voorstelling Met de kennis van nu die een dag voor zijn verjaardag in première ging. Volgens de pers is het een show zoals het publiek van Youp gewend is: vol grappige, ontroerende en vooral persoonlijke verhalen.
Van het AD en NRC kreeg de uitgesproken cabaretier dan ook vier sterren. "Zijn timing, meesterlijke wendingen, zelfspot en vooral de lachspiegel die hij met name collega-babyboomers voorschotelt - het is en blijft van een ongekend hoog niveau." Nu is Youp alweer een jaartje ouder. Maar hij sterft hij nog liever in het harnas dan dat hij met pensioen gaat, verklapt hij in zijn voorstelling.
Wellicht overbodig, maar toch: de voorstelling is gemaakt en opgenomen voor Youp in het ziekenhuis belandde met het coronavirus. Inmiddels is hij weer aan de beterende hand.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)