TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De verkopers staan weer te dringen voor het Van onschatbare waarde-huis om te zien of de vier experts interesse hebben in hun antiek en curiosa. Zo heeft Ruud een erfstuk bij zich, waarvan hij veel verwacht. Het gaat om een bronzen beeld van de Franse beeldhouwer Émile Louis Picault dat zijn grootvader in 1915 meenam uit Parijs.
Claudia kocht twee decorstukken uit de Italiaanse filmversie van Pinokkio maar eenmaal thuis bleken de panelen veel te groot voor haar woning. Dus wil ze er een mooi plekje voor vinden voor een aantrekkelijk prijsje. Daarnaast strijden de experts om een set duelleerpistolen, boeit een schilderij van Eduard Alexander Hilverdink de vier kunstkenners mateloos en probeert een verkoper een setje ‘Dancing Dolls’ te slijten.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden