TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Aandacht voor het mysterieuze noorden in dit laatste deel van het drieluik Wild Thailand. Hier zijn zowel bergen als bossen te vinden. De jungles zijn het leefgebied van bijzondere primaten, waaronder de phayrelangoer, een sociale aap die niet erg kieskeurig is als het op eten aankomt. Hij lust namelijk wel bladeren van honderd verschillende bomen.
In Nationaal Park Doi Inthanon heeft de natuur allerlei grotten gevormd. Een mooie schuilplaats, maar sommige dieren zijn ook hier niet veilig. Verder een bezoek aan het Elephant Nature Park in Chiang Mai. De Thaise Lek en haar team vangen hier onder meer olifanten op. Voor Lek voelen de indrukwekkende dieren als familie, zo vertelt ze. “Ik ben niet bang voor ze, want ik voel me deel van de kudde. Ze accepteren me.”
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door