TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Aandacht voor het mysterieuze noorden in dit laatste deel van het drieluik Wild Thailand. Hier zijn zowel bergen als bossen te vinden. De jungles zijn het leefgebied van bijzondere primaten, waaronder de phayrelangoer, een sociale aap die niet erg kieskeurig is als het op eten aankomt. Hij lust namelijk wel bladeren van honderd verschillende bomen.
In Nationaal Park Doi Inthanon heeft de natuur allerlei grotten gevormd. Een mooie schuilplaats, maar sommige dieren zijn ook hier niet veilig. Verder een bezoek aan het Elephant Nature Park in Chiang Mai. De Thaise Lek en haar team vangen hier onder meer olifanten op. Voor Lek voelen de indrukwekkende dieren als familie, zo vertelt ze. “Ik ben niet bang voor ze, want ik voel me deel van de kudde. Ze accepteren me.”
De TV van gisteren: spetterende finale The Winner Takes It All scoort
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen: Sluitingsceremonie, Het waren twee fantastische dagen, Little Miss Sunshine
17:36Marijke Groenewoud maakt het plaatje compleet met goud op de massastart
17:05Wat een held! Jorrit Bergsma pakt goud op de massastart
14:18Mariska Bauer openhartig over de band met haar vader: 'Ik vind dít zo jammer'