TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Deze aflevering van Wildernis onder water is gewijd aan de Zuiderzee, herdoopt tot IJsselmeer nadat de Afsluitdijk hem afsloot. Voor die tijd voeren er vissersschepen, waarvan er nu enkele als wrak op de bodem liggen, net als sommige dorpen destijds door de golven verzwolgen. Maar de mens pakte ook land terug op het water, met de aanleg van de Flevo- en de Noordoostpolder, nu gebieden van Flevoland.
Nieuw land, met inmiddels ook eigen natuur. Zoals het Waterloopbos in de Noordoostpolder, nu teruggegeven aan de natuur. Het hoogteverschil en de ruime aanwezigheid van water maakte het tot prima locatie om waterwerken op schaal te testen. Tussen de bossen liggen nabootsingen van Libische oliehavens, de kust van het Ivoriaanse Abidjan en de Maasvlakte.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap