TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de laatste aflevering van De Amazone bezoekt Sandra Korstjens Diamante, het laatste dorp aan de rivier. De dorpsoudste met wie Korstjens in gesprek is, vertelt over de zogenaamde ‘ongecontacteerde volken’ die wonen in het park Manú, het grootste nationale park van Peru. Wereldwijd leven er zo’n honderd stammen die contact vermijden met de buitenwereld.
In Peru alleen al zijn er vijftien geïsoleerde groepen. Zij willen geen contact met de buitenwereld, maar weten heel goed van het bestaan daarvan af. De groepen worden steeds meer naar de randen van het bos gedreven, onder druk van houtkappers en drugssmokkelaars. De ongecontacteerden verdedigen zichzelf door op indringers te schieten. De dorpsoudste overleefde zo'n beschieting ternauwernood.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, The Mummy
22:05Kijkers raken niet uitgepraat over de brekende stuwdam van Claudia