TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In de laatste aflevering van De Amazone bezoekt Sandra Korstjens Diamante, het laatste dorp aan de rivier. De dorpsoudste met wie Korstjens in gesprek is, vertelt over de zogenaamde ‘ongecontacteerde volken’ die wonen in het park Manú, het grootste nationale park van Peru. Wereldwijd leven er zo’n honderd stammen die contact vermijden met de buitenwereld.
In Peru alleen al zijn er vijftien geïsoleerde groepen. Zij willen geen contact met de buitenwereld, maar weten heel goed van het bestaan daarvan af. De groepen worden steeds meer naar de randen van het bos gedreven, onder druk van houtkappers en drugssmokkelaars. De ongecontacteerden verdedigen zichzelf door op indringers te schieten. De dorpsoudste overleefde zo'n beschieting ternauwernood.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'