TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Nederland leerde Philippe Geubels tien jaar geleden kennen als die eigenaardige Vlaamse komiek met zijn monotone stem. Talloze fragmenten in De wereld draait door en verschillende eigen tv-programma’s later is Geubels ook in ons land een gearriveerde cabaretier. Bedankt voor alles is zijn derde soloprogramma, en er is inmiddels het een en ander veranderd in zijn leven. Zo is hij sinds anderhalf jaar vader van een dochter. De opvoeding gaat niet altijd makkelijk, zeker niet als anderen zich ermee bemoeien.
En dan ligt hij ook nog regelmatig overhoop met zijn vrouw. De huiselijke thema’s zijn de rode draad in deze show, waarin Geubels de van hem bekende gortdroge mopjes weer aaneenrijgt en zijn publiek vlot aan het lachen krijgt met zijn slepende intonatie.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'