TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Matthijs van Nieuwkerk heeft zijn laatste De wereld draait door erop zitten en dat betekent dat het tijd is voor M. In haar vooravondmagazine behandelt Margriet van der Linden de actualiteit, maar ontvangt ze ook gasten met een mooi persoonlijk verhaal.
Ter voorbereiding op het nieuwe seizoen reisde Margriet langs verschillende buitenlandse talkshows om inspiratie op te doen. Zo ging ze langs bij Conan O’Brien, een talkshowveteraan die al sinds de jaren 90 dagelijks een programma opneemt. Hij staat bekend om zijn energieke en spontane manier van presenteren en zijn zelfspot. Ook is hij een groot voorstander van het homohuwelijk. Hij voltrok in 2011 hoogstpersoonlijk het huwelijk tussen een lid van zijn productieteam en diens partner en zond het uit.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Rotterdam goed uit de startblokken, 2Voor12 opnieuw dagwinnaar
10:00Patrick Lodiers denkt dat Wat Speelt Er geen problemen zal opleveren: 'Juist in deze rare tijd moet er gelachen worden'
09:56Deze bands doen mee met het nieuwe seizoen van The Tribute: Battle of the Bands
09:35Ontroerend: Maxim Froger verrast vader René met bijzonder optreden in Renze
06:47Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Nederlands domste, The Next Three Days