TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Haar naam is mooi, en Sharon Mafficioli del Castelletto uit Venlo ziet er ook nog eens prachtig uit. Aan presentator Jaap Jongbloed de eer om de exotische schone beter te leren kennen voor zijn programma Het mooiste meisje van de klas.
Het blijkt dat Sharon op de middelbare school behalve knap vooral erg stoer was. Ze hield zich totaal niet bezig met haar looks. Desondanks wisten haar vrienden haar ervan te overtuigen om mee te doen aan de Miss Nederland-verkiezing. Ze greep naast het kroontje, maar schopte het wel tot model in Milaan. Terug in Nederland belandde ze, na dramatische gebeurtenissen in haar familie, in een burn-out. Dat vormde de aanzet tot een zoektocht naar wat haar werkelijk gelukkig maakte. Het antwoord bevond zich áchter de fotocamera.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters