TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De NOS staat in de vijfde en laatste serie dagelijkse Bevrijdingsjournaals stil bij de naderende Japanse capitulatie, de pogingen van de Nederlandse regering om de draad in Nederlands-Indië op te pakken en de nasleep van vijf jaar bezetting in Nederland.
Herman van der Zandt presenteert de gebeurtenissen van 75 jaar geleden met de technieken en kennis van nu. Hij wordt bijgestaan door militair historicus Christ Klep die de militaire bewegingen analyseert. In deze eerste aflevering is het 6 augustus 1945. De oorlog in Europa is voorbij, maar in Azië wordt nog volop gevochten. De Japanners weigeren op te geven, waarop Amerika het ultieme middel inzet: de atoombom. De stad Hiroshima wordt volledig vernietigd, maar krijgt Amerika hiermee Japan ook op de knieën?
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Married at First Sight krijgt voorlopig geen nieuw seizoen
16:17Saskia Belleman eerlijk over vertrek bij RTL: 'Uitgebreid met Renze gesproken'
16:06Verlaat Wouter de Winther Eva en VI voor Renze? 'Goeie klik'
14:20Jan Kooijman kreeg tevergeefs advies van Irene Moors voor Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Uiteindelijk niks aan gehad'
11:16Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen