TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De moeder van Paul Haenen heeft in haar leven een trauma opgelopen. Ze had straatvrees waardoor ze moeizaam functioneerde en niet altijd de moeder kon zijn die Paul zich misschien gewenst had. In Verborgen verleden gaat de acteur en televisiemaker, bekend van personages Margreet Dolman en Dominee Gremdaat, op zoek naar de oorzaak van het trauma van zijn moeder.
Kwam het trauma van zijn moeder doordat haar zuster er met haar grote liefde vandoor ging? Of was ze tijdens de Tweede Wereldoorlog betrokken bij gebeurtenissen die haar heftig hebben geschokt? Haenen krijgt na flink wat speurwerk antwoord op zijn vraag. Hierna zoekt hij zijn voorouders aan zijn vaders kant. Daarvoor moet hij onder meer naar Amsterdam en Maastricht, maar uiteindelijk de grens over: naar een enorm kasteel.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'