TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
In Paleis voor een prikkie hebben Joey en Nathalie 's lands twee bekendste interieurdesigners om hulp gevraagd. Frank en Rogier vertrekken snel naar Rotterdam en horen daar dat Joey hard werkt om de schulden van Nathalie uit een eerdere relatie af te betalen. Bovendien moeten ze ook hun twee dochters zien te onderhouden. Het koppel heeft hierdoor geen geld meer voor nieuwe meubels.
Gelukkig willen Frank en Rogier de woonkamer wel een make-over geven. Met een budget van 250 euro gaan ze aan de slag. Voor het programma hebben de twee stylisten regelmatig afgedongen in kringloopwinkels, maar in andere gevallen zouden ze dat nooit doen: "Kringloopwinkels hebben geen winstoogmerk en draaien grotendeels op vrijwilligers, dan moet je niet willen pingelen.”
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned
20:35Paradise Hotel keert terug met nieuw seizoen
20:01Er is een MAFS-baby onderweg: Hinke en Giovanni verwachten eerste kindje