TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De camera's gaan naar Oost-Groningen voor de reeks Typisch: Bellingwolde. Het ruim drieduizend zielen tellende streekdorp ligt vlak bij de Duitse grens en staat vol monumentale herenboerderijen. Wim Moed is een van de inwoners uit Bellingwolde die de makers van Typisch volgen in deze serie. Hij is vrijwilliger bij de plaatselijke voetbalvereniging. Al sinds 1981 is hij bij de club betrokken, vertelt hij aan RTV Noord.
Over de tv-opnames zegt hij: “Eerst leek het me niks. Maar ik heb er met mijn vrouw over gepraat en nu ben ik hartstikke blij dat we meedoen.” Overigens is Wim niet de enige voetballiefhebber in het dorp. In Bellingwolde stond ook de wieg van oud-voetballer Jan Mulder, die nu beter bekend is als schrijver en voetbalanalist op televisie.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen