TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Normaal gesproken nemen ouders de huishoudelijke taken op zich, maar in Home alone is het de beurt aan de kinderen. De jonge deelnemers zijn tussen de acht en dertien jaar. Met een groepje van zes wonen ze een weekend lang samen onder één dak. Van de wc's schoonmaken tot boodschappen doen: de kinderen moeten het allemaal zelf zien uit te vogelen.
Dat is al niet eenvoudig, en dan krijgen ze ook nog eens te maken met allerlei situaties. Wat doen ze bijvoorbeeld als het brandalarm afgaat of als er een vreemde voor de deur staat? Wat ze niet weten, is dat hun ouders en gezinstherapeut Selma van Duinen hen scherp in de gaten houden. Van Duinen is namelijk benieuwd naar de verhoudingen binnen de groep. En vinden de ouders dat hun kind is veranderd?
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven