TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Mihaela was achttien maanden oud toen Jacqueline Koenen haar adopteerde uit een kindertehuis in Roemenië. Al snel merkte Jacqueline dat er iets niet goed was. “Ze had hechtingsproblemen”, vertelt ze. Voor Eindelijk thuis gingen ze samen terug naar Mihaela’s geboorteland.
Jacqueline hoopte dat haar adoptiedochter daar antwoorden zou vinden op vragen waarmee ze worstelt. “Iedereen vertelde me dat Mihaela gewoon last had van de puberteit, maar ik voelde dat er meer aan de hand was. Ze heeft een identiteitscrisis.” Ook voor Jacqueline werd het onverwachts een emotionele reis. “Vooral toen we een zigeunerfamilie bezochten. Ik zag enorm veel gelijkenissen tussen de mensen daar en Mihaela. Toen besefte ik dat ik haar dat nooit zou kunnen geven.”
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending
15:55Video: Casper schrikt zich kapot als zus Valentijne terugkeert in De Bondgenoten
15:14Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix