TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Mihaela was achttien maanden oud toen Jacqueline Koenen haar adopteerde uit een kindertehuis in Roemenië. Al snel merkte Jacqueline dat er iets niet goed was. “Ze had hechtingsproblemen”, vertelt ze. Voor Eindelijk thuis gingen ze samen terug naar Mihaela’s geboorteland.
Jacqueline hoopte dat haar adoptiedochter daar antwoorden zou vinden op vragen waarmee ze worstelt. “Iedereen vertelde me dat Mihaela gewoon last had van de puberteit, maar ik voelde dat er meer aan de hand was. Ze heeft een identiteitscrisis.” Ook voor Jacqueline werd het onverwachts een emotionele reis. “Vooral toen we een zigeunerfamilie bezochten. Ik zag enorm veel gelijkenissen tussen de mensen daar en Mihaela. Toen besefte ik dat ik haar dat nooit zou kunnen geven.”
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur