TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Leonie is 21 jaar oud en slechts 1,35 meter lang. Ook heeft ze een longinhoud van 40 procent en staan de spieren in haar gezicht zo strak, dat ze eruitziet alsof ze botox heeft gebruikt. Jurre Geluk praat met haar in de eerste aflevering van een nieuwe reeks Je zal het maar hebben. Leonie lijdt aan een zeldzaam syndroom, maar ze wil zich niet laten beperken door haar aandoening. Ze wil juist alles uit het leven halen: Leonie is gek op dansen en is een hbo-opleiding toegepaste psychologie aan het afronden.
Jurre gaat ook langs bij Danny, die op zijn vierde ernstige verwondingen opliep bij een woningbrand: hij verbrandde zijn gezicht aan één kant. Als puber had Danny veel last van zijn afwijkende uiterlijk, maar inmiddels is dat helemaal veranderd.
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater