TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maestro krijgt een nieuw seizoen. De zesde reeks van de dirigeershow is vanaf 5 december te zien op NPO1.
Zeven bekende Nederlanders gaan in het AVROTROS-programma Maestro de strijd met elkaar aan om de gouden baton. De eerste kandidaat die bekend is gemaakt is actrice en cabaretière Plien van Bennekom. De laatste editie van Maestro, dat in 2012 voor het eerst op televisie te zien was, werd gewonnen door Lucas Hamming. De zanger versloeg in de finale actrice Monic Hendrickx.
Juryleden Dominic Seldis en Isabelle van Keulen keren ook weer terug. Dit jaar worden ze bijgestaan door een nieuwe juryvoorzitter, te weten de Duitse topdirigent Henrik Schaefer. Hij was eerder begeleider van de kandidaten, maar nu gaat hij ze vooral van commentaar voorzien.
Direct na de uitzendingen is ook de Maestro AfterTalk weer van de partij op NPO 1 Extra en online. Hierin neemt NPO Radio 4-dj Jet Berkhout samen met presentator Frits Sissing een kijkje achter de schermen.
Dit zijn de eerste beelden van de nieuwe realityshow De Drop
12:07Israel van Dorsten komt met Klinkt als een Sekte: 'Intensiteit en het leed dat mensen in gesloten groepen overkomt verbaasde mij het meest'
10:57Daan Alferink wordt nieuw jurylid in Het Blok
10:44De Bevers gaan door en kondigen het zevende seizoen aan
09:27Grey’s Anatomy-acteur Eric Dane overleden aan ALS