TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkers van Aria weten het zeker; Francis van Broekhuizen is de ‘secret judge’ in de talentenjacht. De Haagse heeft zelf in een interview het verlossende antwoord gegeven.
“Ik hoorde dat jullie dachten dat ik de secret judge ben in Aria, het programma van Dionne Stax. Helaas ben ik helemaal niet benaderd voor dit programma, dus er zit echt iemand anders in”, zegt Francis in de AD Mediapodcast.
Hoewel ze het jammer vindt dat ze niet is benaderd, heeft Francis het druk genoeg met andere dingen. “Ik ben namelijk al sinds juni aan het zingen in The Sound of Music.”
Bij het AD denken ze nu zeker te weten dat Ernst Daniël Smid de ‘secret judge’ is. “Als hij zichzelf aan het eind onthult, krijgt hij een enorm applaus. Ik snap wel dat hij nu niet in de jury kan zitten met zijn ziekte. Dat zou het dus kunnen zijn. Het is dan ook een knipoog naar Una Voce Particolare", aldus Angela de Jong.
Aria is wekelijks op zondagavond om 20:25 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Flo keert terug op NET5: dit is wanneer de nieuwe afleveringen te zien zijn
09:59De Bondgenoten-Salar weigert iets te zeggen over zijn relatie met Mercedes
09:58Monique Hansler kan geen kleren aan door Spaanse hitte en zegt opnames De Hanslers af
09:28Danny de Munk benaderd voor nieuwe reallifesoap
08:51De TV van gisteren: kijkers niet onder de indruk van matig optreden Dries Roelvink bij De Oranjezomer