TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Kijkers van Aria weten het zeker; Francis van Broekhuizen is de ‘secret judge’ in de talentenjacht. De Haagse heeft zelf in een interview het verlossende antwoord gegeven.
“Ik hoorde dat jullie dachten dat ik de secret judge ben in Aria, het programma van Dionne Stax. Helaas ben ik helemaal niet benaderd voor dit programma, dus er zit echt iemand anders in”, zegt Francis in de AD Mediapodcast.
Hoewel ze het jammer vindt dat ze niet is benaderd, heeft Francis het druk genoeg met andere dingen. “Ik ben namelijk al sinds juni aan het zingen in The Sound of Music.”
Bij het AD denken ze nu zeker te weten dat Ernst Daniël Smid de ‘secret judge’ is. “Als hij zichzelf aan het eind onthult, krijgt hij een enorm applaus. Ik snap wel dat hij nu niet in de jury kan zitten met zijn ziekte. Dat zou het dus kunnen zijn. Het is dan ook een knipoog naar Una Voce Particolare", aldus Angela de Jong.
Aria is wekelijks op zondagavond om 20:25 uur te zien bij Omroep MAX op NPO1.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur
06:43Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)