TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jochem van Gelder heeft de hoop op een terugkeer van Praatjesmakers nog niet opgegeven. Het programma stopte elf jaar geleden maar als het aan de presentator ligt komt het zo snel mogelijk terug op de buis.
“Ik verbaas me er iedere dag over dat het nooit terug is gekomen. Het is ooit geprobeerd bij SBS 6, waar het later nog gedaan is door Jeroen van Koningsbrugge. Dat vond ik een beetje raar, dat voelde als een mes in m’n rug”, zegt Van Gelder tegen dj Lex Gaarthuis in het Radio 10-programma De 10 Van.
In Praatjesmakers ging Van Gelder het gesprek aan met jonge kinderen over verschillende onderwerpen, wat grappige en ontroerende momenten opleverde. “Het is een soort van doel voor mij, want ik kan nog steeds geen enkele reden bedenken waarom anno 2021, nu de kinderen van die leeftijd misschien nog wel mondiger zijn dan toen, het programma niet op tv te zien is.”
De presentator (58) is zelfs bereid zijn salaris beschikbaar te stellen mocht Praatjesmakers niet meer aanslaan bij het publiek. “Voor elke aflevering die minder scoort dan een miljoen kijkers hoeven ze mij niet te betalen bij wijze van spreken.”
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver
15:47Actrice Ortál Vriend staat stil bij haar laatste draaidag van Flikken Rotterdam
15:07De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen